| Name2 a întrebat:

La ce va ganditi cand va treziti dimineata? Sa vad cat de sinceri sunteti! Funda+puncte

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Poi daca sunt in anul scolar ma gandeas "Firia draq de scoala "
Daca sunt in vacanta ma gandesc sa dechid pc-ul.
Daca am visat ceva frumos ma gandesc toata ziua la vis...
Cam la asta ma gandesc.

Funda? happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La faptul ca am ora cu profa de fizica.Si cand ajung la orar constant cu durere in biceps ca de fapt am doua ore cu ea. Ii zic ceva de dulce in gand si ma apuc sa invatstraight face

| NewSummer2013 a răspuns:

Pai cand ma trezesc dimineata ma gandesc la faptul ca trebuie sa-mi fac repede dus si sa ma imbrac cat mai rapid ca sa am timp sa-mi fac parulwinking

(am parul lung si-mi ia cam multhee hee )

dupa aceea ţuşti pe usa afara! ca sa nu intarzii la prima ora sa nu fac iar absenta big grin

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ca o sa fie totul bine la scoalahappy

| Ana a răspuns:

Iar scoala sad

| AliceHappyGirl a răspuns:

Ma gandesc la ceea ce am de facut in ziua respectiva si cum sa fac totul bine.

| clauss a răspuns:

Sa am o zi cat mai buna

| freehugs a răspuns:

Cu ce sa ma imbrac la scoala laughing

| SweetLikeaLemon a răspuns:

La iubitul meu.

| zapezica a răspuns:

Ca stomacul meu vrea mancare :o3 nu vreau funda... eu vreau un 10 de la tine pe http://www.hi5.com/......otoUser.do si iti dau eu funda :P numai sa specifici acolo TPU. :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noua zi din iad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma scol dimineata imi spun: "iar au trecut cele 7 ore de somn, o alta zi de rahat, abia astept sa vin sa ma culc la loc"happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma scol dimineata imi spun: "iar au trecut cele 7 ore de somn, o alta zi de rahat, abia astept sa vin sa ma culc la loc"laughing