| anonim_4396 a întrebat:

Care esti tu si care ai vrea sa fi : http://favim.com/image/352485/?

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai au aceeasi fata, deci sa inteleg ca trebuie sa ne referim doar la par. Sunt 9 si-mi place asa.

| anonim_4396 explică (pentru BruneTTe):

Exact happy, si mie imi place la nebunie 9 dar si 6 e dragut.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sunt 8 si tot asa as vrea sa fiu si peste ani...

| Amelya02 a răspuns:

Cred ca 8, desii am parul mai ondulat.
Sincer, forma si culoarea parului cred ca conteaza cel mai putin!

| Metamorphose a răspuns:

Ok. eu sunt o combinatie intre 3 si 8. Adică cu parul lung da breton deăla. Mi.ar plăcea sa fiu 9.

| anonim_4396 explică (pentru Metamorphose):

Umm, asa sunt si eu laughing.

| Metamorphose a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tot așa ti.ar plăcea să fii si tuhappy?

| anonim_4396 explică (pentru Metamorphose):

Da happy, dar pana imi ajunge parul peste bust il prefer cret happy.

| pintexim a răspuns:

Eu sunt nr 4 dar as-i vrea sa fiu nr 8, tu?

| anonim_4396 explică (pentru pintexim):

Sunt 8 cu breton si as vrea sa fiu 9. happy