| onuticuta200312 a întrebat:

Care firma e mai buna:AVON sau Yves Rocher?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Yves Rocher. Avonul numa reclama ce e de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

avon.

| Peridava a răspuns:

Yves Rocher, evident. Dar nu e la maoda pentru ca nu i s-a facut publicitate; publicitate agresiva.

| BJK1903 a răspuns:

Avonul este cunoscuta in toata lumea, si au niste preturi foarte bune. Yves Rocher nu prea e cunoscuta, si nu prea am auzit de ea. Numai bine happy

| n1n1o a răspuns:

Buna, Avon big grin

| Lilulilu123 a răspuns:

Yves Rocher! Au produse putin mai scumpe dar merita happy Majoritatea sunt bio si sunt foarte bune. Yves Rocher este o firma de cosmetice din Franta happy

| Exeemii a răspuns:

Sunt cam tricky ambele. Personal, nu as alege-o pe niciuna. Incearca ELF, au produse foarte bune si preturi accesibile.

| Empower a răspuns:

Yves Rocher, categoric! Intr-adevar, de Avon este doar reclama pe care o face Antonia. Parera mea. Niciodata nu mi-a placut Avon! Vreau sa-ti spun sa incerci cu incredere gelurile de dus de la Yves Rocher! Sunt genialeeee! Fac multa spuna, mirosul persista pe corp pana a doua zi si sunt destul de ieftine. Incearca-l pe cel de cafea sau pe cel de rodie. Iubesc Yves Rocher. Si imi place si mai mult ca nu este atat de cunoscuta firma aceasta. Este o firma decenta si foarte buna! Funda?

| Empower a răspuns:

Spuma*

| Surdu_Sebastyan_2001 a răspuns:

Avon

| Andreysby a răspuns:

Yves Rocher

| Danutz77 a răspuns:

Avon,clar

| monkey2134 a răspuns:

Avon laughing

| MaryTyna a răspuns:

Yves Rocher; cu siguranta! eu nu am fost niciodata multumita de Avon.