| zambetcald a întrebat:

Care folositi elastice de par Melli Melo? sunt bune?

3 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Da produsele de la Melli Melo sunt mode numai destul de scumpe. Elasticele sunt si ele buna numai trebuie sa ai un pic de grija. adica sa nu tragi ca un om nebun dar depinde si de fiecare fel de elastic

| LauraLl a răspuns:

Hei! Mda.sunt foarte bune happy cand aveam parul lung preferam cu mult mai mult elasticele Meli Melo decat ce imi alegea mama
o fundita?

| alyxuta5 a răspuns:

Nu folosesc Melli Melo, mi-am lua odata un elastic atat de dragut si mi s-a rupt intr-o zi...eram asa de dezamgita...