| Maria_Diana_2000_Zg5E a întrebat:

Care fond de ten de la avon e mai bun? Cu o acoperire mai ok fără efect de mască

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai pune prostiile alora pe fata.
Mai bine ia-ti de la Rimmel London sau Maybelline sau chiar L`oreal. Depinde de buget.
Poti lua ceva si mai scump de exemplu unul de la Mac sau Vichy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la Luxe e cat de cat ok, dar nu acopera, plus ca au putine nuante si nu rezista prea mult
Eu am unul de la Revlon Colorstay si chiar sunt multumita de calitatea acestui produs (gama variata de nuante, rezista destul de mult, acopera)-> recomand.
Depinde si de imperfectiunile tenului tau.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu-mi place nici unul de acolo.

| SilviaPunct a răspuns:

Si eu cred ca nu sunt bune cele de la Avon. Incearca Lasting Finish de la Rimmel, cel cu capac rosu, eu il folosesc de cativa ani si este super.

Răspuns utilizator avertizat
| changegirl a răspuns:

Glet 100% efect