| Adina999 a întrebat:

Ce fond de ten imi recomdati? Sa fie bun, cu o acoperire mare si sa nu arate ca o masca pe fata!

Răspuns Câştigător
| Elide a răspuns:

Revlon colostay nu este bun de nimic, il am eu nu acoperă deloc și strânge așa nașpa pe față, încearcă de la flormar HD invisible cover foundation este destul de bun!

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Păi fondurile de ten cu acoperire mare cam ca niște măști arată, cel puțin în lumina soarelui. Sunt recomandate pentru seară. Folosește un corector cu acoperire bună doar pe zonele problematice și un fond de ten mai lejer în rest. Așa o să ai șanse mai mari să se vadă cât de cât natural pe ten.

| Yasmin875 a răspuns:

Avon

| JeJeleu a răspuns:

Revlon colorstay

| Mirela27 a răspuns:

Giordani Gold Oriflame