| pisy12 a întrebat:

Care imi zice niste nume smechere pentru hi5 dar nu mai scrieti ca puneti tu si din astea ca deja ma plictisesc nimeni sa numi spuna sa-mi pun numele meu daca eu asa vreau sa-mi pun porecle sau altceva in fine astept sa-mi dati niste numa pentru hi5 multumesc mult app sunt cam noua nu stiu sa dau fundita pa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing... Poti pune ceva simplu si de efect care sa te reprezinte. Normal se pune numele ca sa te gaseasca prietenii mai repede pe site.

| alandala a răspuns:

Smecheradecartie4eversipitzi

Ma, Hi5 este o retea de socializare, gen facebook, unde NORMAL, se pune numele! Ce-ar fi sa puna Lady Gaga la facebook, lady4ever&after. E logic, doar incercati sa ganditi.