| curios_3782 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi fac un blog pe wordpress si nu stiu ce nume sa pun tot ce incerc zice ca e folosit imi dati va rog niste idei ap" vreau niste nume mici, care sa fie tot odata si expresive sa spuna totul despre continutul blogului, in blog o sa scriu despre orice nu este doar ceva anume multumesc astept raspunsuri :* :X

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

All News

| ashley26pink a răspuns:

Cum adica? La ce fel de nume te referi? Am si eu blog acolo. Te referi la numele care iti apare pe prima pagina a blogului? Sau numele de ex. curios.wordpress.com?

| whatever a răspuns:

Bibi, Beautiful, Deby, Sol, Etc