| Puf a întrebat:

Care intaritor pentru unghii de la avon e mai bun?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este la farmacie un gel de îngrijire a unghiilor mult mai bun și calitativ și preț, ulei de ricin.
Pa, pa.

| Carla_2571 a răspuns:

Eu mi-am comandat de la avon un intaritor de unghi foarte bun se numeste intaritor pentru unghi cu stralucire perlata sau ceva de genu. Nu este foarte scup, eu l-am incercat si este foarte bun, oricum faci ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| raisa1993maria a răspuns:

Http://www.ecumparaturi.ro/......29--250090 asta este foarte bun, nu mai am probleme cu unghiile, sunt mai tari ca niciodata, chiar nu ma asteptam

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Sincer nici unu nu e prea bun...crede'ma le'am incercat pe toatelaughing Da'te cu ulei de masline pe unghii in fiecare seara...iti va fi mai de folos ca prostiile de la avontongue

| vericika a răspuns:

Este un intaritor cu extract de lamaie sau intaritorul acela roz, perlat, astea le-am incercat si sunt ok