| DeEAஐ a întrebat:

Bunahappymi-ati putea reomanda un intaritor de unghii bun? dar nu de la Avon, l-am incercatsad

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Produsele de la Golden Rose isi merita banii.eu ti le recomand.folosesc doar din acelea si nu am de ce sa ma plang de ele.

| Comoaracasei a răspuns:

Marca:JA-DE
Garantat este un intaritor de unghii foarte bun. Unghiile mele in mod normal sunt foarte moi, dar de cand folosesc acest intaritor de unghii nu-mi mia crapa, nu-mi poctensc si nici nu le agat si ce e mai important, am unghii lungi - si frec toata casa mereu.

| mamarutza_2234 a răspuns:

Ce intrebari stupide
siteul asta nu este facut pentru asa ceva
hai fata dati foc

| siMISS a răspuns:

Cel mai bun intaritor este uleiul de ricin care te ajuta si la accelerarea cresterii unghiei.Iti garantez ca vei observa diferenta de la prima folosire.In plus, este foarte ieftin si-l mai poti folosii pentru par, sprancene, gene...