| Rosana a întrebat:

Care liceu credeti ca este mai bun dintre Ienachita Vacarescu si Constantin Cantacuzino din Targoviste? Fundaa!

2 răspunsuri:
| ianis88 a răspuns:

Sincer iti zic ca e bun ienachita vacarescu dar e bun si cantacuzino, dar depinde si te profil, de exemplu daca vrei un profil de informatica te duci la nr 2, daca vrei un profil de filologie te duci la petru daca vrei unul de pedagogie te duci sigur la cantacuzino asta e parerea mea, daca as da timpul inapoi m.as duce la ienachita aaaa si nu liceul sunt de vina ca nu inveti ci anturajultongue

| Rosana explică:

Unde sunt profesorii mai buni...la Ienachita sau Cantacuzino?