| anonim_4396 a întrebat:

Care lotiune pentru bronz este cea mai buna?(am pielea foarte sensibila si se face rosie din cauza soarelui...)as vrea ceva mai puternic, nu pentru copiihee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca lotiunile solare pentru copii sunt mai bune, pentru ca ei au piele mai sensibila.
Si eu am aceeasi problema ca si a ta si folosesc lotiunea de protectie solara pentru copii de la Elmiplant. Si sa stii ca face minuni

3 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Poi te poti duce la farmacie si ceri o lotiune de plaja cu protectie solara mai mare(spf 25-30)
Daca nu, poti incerca la avon, si la fel alegi una cu protectie solara mai mare
Pa-pa:*

| Litlle B a răspuns:

Crema pentru protectie solara Garnier SPF30 http://www.e-apoteca.ro/images/garnier_lapte_uhidr_spf30.gif

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te referi la o lotiune de protectie solara, spui ca ti se inroseste pielea. Iti recomand lotiunea pentru protectie solara Peter Island SPF 30 de la Amway, o poti aplica si pe ten.