| UbitaTha a întrebat:

Stiti o crema(sau spray, sau lotiune) impotriva soarelui.Pt ca eu am pielea sensibila si as vrea sa mi`o pastrez albabig grin

Si daca stiti unde as putea gasi in Bacau sau Moinesti?big grin

funditawinking

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Incearca Laptele protector pentru piele intoleranta la soare cu factor de protectie 50+ de la Garnier, gasesti in farmacii la un pret de 40 lei,este foarte bun, fara parfum, hipoalergenic.

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand spray-ul cu protectie solara mare 30, 40 Hegron http://atshopping.ro/category.php?id_category=13

| ikram a răspuns:

Iti recomand spray-ul cu protectie solara mare 30, 40 Hegron http://atshopping.ro/category.php?id_category=13 este recomandat pentru piele sensibila.

| Annie a răspuns:

Eu iti recomand crema de protectie solara de la avon pentru pielea sensibila (o folosesc eu pentru ca am tot asa pielea foarte sensibila si ma ard) cu SPF50.

| Madaliinaaa a răspuns:

Creme de la elmiplant.Sunt multe.Pe la farmacii big grin