| DestinyDD a întrebat:

Care model de ghetuta este mai frumos?
https://www.miniprix.ro/produs/21824/ghete-dama-incaltam inte/
sau
https://www.miniprix.ro/produs/21802/ghete-dama-incaltam inte/
si va rog fara raspunsuri de gen niciuna pentru ca eu chiar nu stiu ce model sa aleg.

25 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Mie imi place mai mult primul model si... wow 80 lei? ff ieftin merita sa le cumperi

| T30D0RA a răspuns:

Mie imi place al doilea model, dar totul e sa iti placa tie, nu noua.

| loricel a răspuns:

Primul model. love struck

| BiwCupcake a răspuns:

Primul model happy

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Mie imi place mai mult primul model:X:XX:X:

| Bacteriuță a răspuns:

Daca nu ar fi avut lanturile alea, as fi ales primul model. dar asa, aleg al doilea model.

| Buttercup30 a răspuns:

Al 2lea model :d

| SandraPhantomhive a răspuns:

Prima big grin

| yulia_3998 a răspuns:

Al-2-leabig grin

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Eu sunt de parere ca prima varianta este cea mai buna...arata superb!
cea de-a doua pereche este draguta. dar prima varianta merge mult mai bine la mai toate tinutele pe care vrei sa ti le compui

| DoarEU_1902 a răspuns:

Primul model.
De ce?
In primul rand, e simplu si frumos, il poti purta la mai multe tinute. Al2lea model nu imi place pentru ca are,, ciucurelul'' acela in spate.

| Miki_2661 a răspuns:

Al doilea model

| cristianorudi7 a răspuns:

Prima

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu e mare diferenta...depinde cu ce le porti©

| ela_9708 a răspuns:

Primul parca e mai sweet

| Sabwy a răspuns:

Primer

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Ambele sunt dragute. Dar prima e mai interesantathinking Deci succes!

| Ingerash a răspuns:

Mie imi place primul model

| alyna24 a răspuns:

Eu aleg a doua varianta e mai ok

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Mie imi place mai mult al doilea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul model

| Alynutzza_1477 a răspuns:

Buna! Eu zic ca primul model este mai frumoshappy