| NoAntidote a întrebat:

As vrea sa`mi faceti o tinuta de pe miniprix cu acesti pantofi : https://www.miniprix.ro/produs/26872/pantofi-dama-incalt aminte/ :) Mersi,

1 răspuns:
| Lorenna_7223 a răspuns:

Nu sunt chiar extraodinari, dar dupa parerea mea ar merge bine cu o pereche de jeansi pana, pana, care sa nu depaseasca glezna ( pentru nu a acoperi pantofii) o bluza foarte larga din matase( gen cele din africa dar cu o curea in talie) un sacou sau o vesta de culoarea pantofilor si o geanta de culoarea unghiilor sau a cordelutei cu care o sa iti accesorizezi tinuta. Succes la asortat. :*