| BiancaStoran a întrebat:

Care parfum miroase cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| PιxιeLovesYa a răspuns:

Hello! Sugerez Princess de la Vera Wang. Are un miros feminin, fresh. Daca vrei ceva mai spicy, recomand Euphoria de la Calvin Klein. Ce imi mai place, un parfum sporty, Adidas...Dar nu-i mai stiu numele, din pacate, flaconul lui este mov, la fel si cutia. Un parfum floral-fructat este Black XS. De asemenea, ce imi mai place si miroase foarte bine este Ricci Ricci, de la Nina Ricci. Sper ca te-am ajutat! happy

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în funcție de Ph pielii, el este factorul care determină un miros plăcut de lungă durată!
Cele de la Federico Mahora sunt de bună calitate. Nu dau doi bani pe cele de la Avon!
Pa, pa.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. eu am ' today. tomorrow.always' de la Avon si e superlove struck
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Mie imi place cel de la. beckam[women].

| Ramona1 a răspuns:

Depinde.Poate ce-mi place mie, nu-ti place tie si invers.

| MyKandreea98 a răspuns:

Pai Ferige de la avonwinking funda?

| BiancaStoran explică:

De la ce firma, ce aroma?

| BiancaStoran explică:

Funda va fi acordata maine la ora 12:00.

| BiancaStoran explică:

Data acordarii fundei va fi schimbata in data de 27.07. 2011.

| ciresik80 a răspuns:

Poeme de la lancome.

| Fiction a răspuns:

De narcise love struck
De la Jasmine.Asa am gasit.

| קคקยรђเςค a răspuns:

Mie imi place cel de liliac da la lady s...

| Saammyyy a răspuns:

Depinde de care iti place, poti alege ceva dulce sau fresh

| кιℓℓα a răspuns:

Channel este un parfum carre miroase foarte frumos

| BlackStile a răspuns:

Euphoria de la Calvin Klein e bestiall :X sau Chanel 5

| diax_6393 a răspuns:

Buna! eu am ''Euphoria blossom ''de la Calvin Klein si ''Si Lolita'' de la Lolita Lempicka.Ambele miros ft bine! Insa depinde ce tip de parfum preferi tu...nu toti avem aceleasi gusturihappy