| katerina025 a întrebat:

Stie cineva care parfum Givenchy miroase cel mai mai frumos?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Perceptia mirosului difera de la un individ la altul. Ceea ce miroase frumos pentru cineva, poate mirosi urat pentru altcineva.

De exemplu, exista oameni care iubesc mirosul de iarba proaspat cosita, si oameni care urasc acel miros. Oameni care iubesc mirosul de benzina, si oameni care nu-l suporta.

In domeniul parfumurilor, diferentele sunt si mai mari.

Deci nu-ti poate spune nimeni care Givenchy miroase cel mai frumos, trebuie sa le mirosi tu si sa decizi singura care-ti miroase TIE cel mai frumos.