| GabriiiiiElla a întrebat:

Care parfum preferati, Little Red Dress de la Avon sau Infinite Moment de la Avon?

7 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Dupa parerea mea Little Red Dress este mult mai feminin, mai dulce(nu foarte), potrivit pentru mai multe ocazii.Infinite Moment mi se pare mai puternic, iese mai bine in evidenta, este un pic intepator(nu in sensul rau). Acum depinde de gusturile fiecaruia.Eu optez pentru Little Red Dress.

| ktlina a răspuns:

Little Red Dress mai mult(little blak dress) da nu inteleg ce sens are intrebarea si la ce ajuta?

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Corect e: Little Black Dress
In comparatie cu Infinite Moment, Little Black Dress imi place mai mult, are un miros mai puternic si mai rezistent.

| BombonicaXD a răspuns (pentru ŞtefanaTCK):

A aparut si Little Red Dress

| GabriiiiiElla explică (pentru ŞtefanaTCK):

Este corect: Little Black Dress, dar sa stii ca exista si Little Red Dress si Little White Dress.

| Bibzzz a răspuns:

Depinde ce gusturi ai.Dar mie imi place infinite moments.

| deya994 a răspuns:

Little Red Dress e mult mai okybig grin dupa parerea meahappy