| cosmy6886 a întrebat:

Care poate sa imi dea si mie idei de frizuri? ( vorbesc de cele in care ai parul mediu, nu lung, dar nici scurt) multumesc anticipat... app, am si breton

Răspuns Câştigător
| yiulius a răspuns:

Cel mai frumos si atat estetic cat si usor de intretinut modelu nin trepte margineqa de pe laterale de pe langa urechi mai scurt si urcat tot mai sus din ce in ce mai lung iar daca ai un par mai moale poti incerca treapta de la scurt la lung brusc arata si mai super dar necesita sa ai parul mai gras