| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Ceva idei de frizuri pentru baieti ceva sa fie parul mai scurt happy

5 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Multi barbati nu-si fac griji in ceea ce priveste tunsoarea, mai ales daca aleg o frizura cu parul scurt. Majoritatea aleg pentru o tunsoare cu par foarte scurt, usor de realizat cu aparatul electric, fara prea mari batai de cap, gata in cateva minute. Atunci cand vrei insa ceva deosebit, lucrurile se complica. Pentru ca, chiar daca la prima impresie pare neverosimil, parul scurt poate fi aranjat in la fel de multe feluri precum cel mediu sau lung, aria de selectie a unei frizuri fiind extrem de larga. Nu-ti mai fa griji insa, noi iti punem la dispozitie o galerie de tunsori par scurt din care poti sa iti alegi fara prea mari batai de cap stilul favorit inainte de a pleca catre frizer. Succes!

| Valentyna290497 a răspuns:

Scurt in parti iar in mijloc lung, lung, lung... Apoi il dai pur si simplu intr-o parte! Sunt fata si ador frizura asta la baieti

| fotbalistul1 a răspuns:

Poti sa-ti faci ceva mai scurt in parti si pe mijloc sa il lasi mai lung (ca in parti)

| PlopAndrei a răspuns:

Cu jerdăn