| Sara2 a întrebat:

Care rochie este mai frumoasa dintre cele 2?
1 http://www.elitemariaj.ro/......sidora.php
2 http://www.elitemariaj.ro/......-12587.php

11 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Mie una mi se pare ca prima este foarte interesanta, chiar daca fetele care au raspuns inainte sunt de parere ca e prea vulgara ca are decolteul nu stiu cum si ca e prea mulata. Cu un colier din perle crem si o bratara la fel, cred ca ar arata super. happy

| Anemona a răspuns:

Mie imi place mai mult a douabig grin

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Dupa parerea mea prima este mult mai eleganta mulata pe corp iti poate pune in valoare corpul foarte bine.
Si a doua e draguta dar eu zic ca prima are ceva mai aparte

evenso
| evenso a răspuns:

Prima dupa parerea mea, la a doua ma deranjeaza partea din mijloc care se bufeaza afara.

| madyddd a răspuns:

Amandoua sunt foarte frumoase...
insa cred ca prima e cea mai potrivita gustu-lui meubig grin
e simpla, alb pur ...perfecta intr-un cuvant!

| Lola23 a răspuns:

Eu spun ca a 2-a. adica mie imi plac genul ala de rochii. prima mi se pare prea "vulgara" ca sa zic asa. a doua e mai finuta mai delicata.

| GatitulMiresei a răspuns:

Rochii de mireasa Victoria Jane
http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-rochie-mireasa/;;;;;;;;;; victoria-jane-uk:12;;;;;;;;;;

Rochii de mireasa Couture collection
http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-rochie-mireasa/;;;;;;;;;; couture-collection:471;;;;;;;;;;

| BlackStar27 a răspuns:

Imi place muult mai mult 2-ul. Este o rochie fina, eleganta, perfecta pentru o nunta.
Asta e parerea mea, conteaza mai mult ce crezi tu.

| Teomari a răspuns:

A doua...prima are decolteull urat a doua e mai stilata si mai eleganta!

| Viviana10 a răspuns:

Eu cred ca a doua este mai frumoasa!

| Joanna99 a răspuns:

A doua categoric depinde si de stilul tau dar si de statura, dupa mine este mai finuta mai delicata pentru o nunta si are un aer extrem de elegant.Si prima doar ca este mai mulata...Amandoua sunt frumoase dar a doua este alegerea meahappy