| anonim_4396 a întrebat:

Care rochie este mai frumoasa pentru o nunta http://starshiners.ro/rochii/rochie-fofy-tender-charm-bl ue sau http://www.hainelamoda.ro/rochii/rochie-bleumarin-fundit a voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Parca mai draguta e prima!

| Kasia a răspuns:

Categoric prima.
A doua nu are pic de stil.E doar niste dantela pusa peste o bucata de panza contrastanta.Nu e suficient de eleganta.Pare mai degraba de zi, genu' de rochie pe care o porti la ceai.
E prea serioasa iar curelusa aia maro e oribila.
Cum am spus si la cealalta intrebare...prima rochie mi se pare foarte frumoasa si potrivita varstei tale.

| yumary a răspuns:

Nu mi se pare niciuna potrivita :-s
Poate cea neagra dar nici aceea.
Deci daca nu ai alta varianta eu zic ca e potrivita cea neagra :X
Succes happy

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Vedeti cel de-al doilea link nu va duce direct la rochita, nu merge si nu mege nici sa modific intrebarea asa ca transmit prin raspuns, deci, rochia este cea de-a 7-a, se numeste rochie bleumarin cu fundita (in fine, se vede mai mult neagra ), are legata o fundita la gat

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Da ionelastefania, vad ca la tine merge totlinkul

| doris2000 a răspuns:

Pai ce mai frumoasa este asta neagra...:-D