| 0rodia0 a întrebat:

Care-s cele mai bune cosmetice dermatologice?

Răspuns Câştigător
| bombonikme a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un dermatolog sa iti prescrie el...nu folosi produse de la lume auzite k asa am facut si eu si m-am trezit cu o iritatie pe fata d toata frumusetzea

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cele mai sigure si bune produse sunt cele BIO!

| NoName_9903 a răspuns:

Nu le-am incercat pe toate :-) dar Avene mi se par foarte bune.

| alessandra a răspuns:

Eu folosesc spumant de curatire, crema de fata si apa termala Avene, mi se par ff bune.

| LittleZyzy a răspuns:

Cele mai bune dupa parerea mea (dar si cele mai scumpe) sunt cele vichy.Cosmeticele cu oxigen si cele naturiste sunt de asemenea indicate.

| jo a răspuns:

Vichy, Skincode si Eucerin am incercat si sunt toate bune. Tot in categoria asta as include si Clinique.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de accord cu bombonikme! dar si cele de la avene sunt f bune in special cele cu apa termala!