| neanicu a întrebat:

Ati folosit careva sapun cu sulf, pentru probleme dermatologice? da rezultate bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

O prietena a folosit si imi povestea ca i`a dat rezultate excelente.
Eu una nu am incercat deocamdata.
Pa, pa:*

| madagascar a răspuns:

Da e bun, bunica mea il foloseste pentru ca a avut probleme

| Anduciu a răspuns:

Eu am folosithappyDa, a dat rezultate, dar trebuie folosit regulat.big grin