| Sabina_1904 a întrebat:

Care sport te slabeste mai frumos(adica, fara pic de burta picioare zvelte si tot tacamu')voley sau tenis de camp"?

10 răspunsuri:
| asdfghjklmnb a răspuns:

Tenis de camp

| OliviaHoran a răspuns:

Toate sporturile te ajuta.
Iti poti alege ce iti place si sa faci acel sport de placere nu. de nevoie
Succes
GossipGirl

| NickiMinaj a răspuns:

Volei, la tenis o sa faci si ceva masa musculara ( mai multa! ) si presupun ca vrei sa fii slim.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai degeaba ai face sport daca vi acasa si mananci o tona odata cu sportul trebuie si putina cura eu iti recomand voley deoarece te inalti si logic ca burta scade dar si tenisul de camp te slabeste deoarece alergi dar multa transpiratie

| dsd a răspuns:

Eu am slabit 6 kg in 2 saptamani cu volei
dar si niste diete, fiindca nu poti slabi daca mananci ca porcu si faci sport

| BrD a răspuns:

Inotul!

| ionut1980 a răspuns:

Cel mai indicat este inotul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca amandoua deoarece si la volei si la tenis trebuie sa-ti folosesti din plin muschii abdomenului, la ambele trebuie sa alergi dupa minge...etc.Acum depinde de tine care iti place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa practici voley ca mai te si inalta

| djcosty_7523 a răspuns:

Tenisul e mai bun