| Myssteriusthanlife a întrebat:

Hei TPU dau fundita va promit

deci eu stau aproape de o sala de sport si in vacanta ma gandeam sa ma duc acolo sa practic si eu un sport [p. s vreau sa mai slabesc]

ce sprot ar fi mai bun din acestea
-voley
-hambal
-tenis
mai sunt si altele dar nu le pot numi sporturi cum ar fi [sah lupte box etc...]

apropo tenisul de camp slabeste si eu daca am 12 ani pot deveni expert?

2 răspunsuri:
| Lyiia_3516 a răspuns:

Cel mai bun este voley-ul.Si eu am practicat asta.
Si da poti deveni expert[la orice varsta, nu conteaza]

| Zuzi_6420 a răspuns:

Da tenisul de camp te slabeste si poti deveni expert daca te ti de el sid aca iti place stiu si eu o fata are 10 ani si joaca foarte bine tenis de camp bafta fundita?