| LifeEndsWithADream a întrebat:

Care stie un salon bun de piercing (eventual si tatuaje) in Timisoara? Un site ar fi convenabil sau adresa/nr. lor de tel

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Magictattoo.ro/

| LifeEndsWithADream explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Ai avut tu ceva experiente personale cu salonul asta? happy

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru LifeEndsWithADream):

Nu am, eu imi dau gaurile acasa si tattoo-urile la fel, eu sunt din Bucuresti dar am fost si pe acolo si stiu Salonul.

6 răspunsuri:
| ionif a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva? Iti strici corpul pentru niste cacaturi(scuzati expresia). Crezi ca esti mai frumos/frumoasa daca te tatuezi sau iti bagi chestii de metal in sprancena, limba, ureche etc.

| LifeEndsWithADream explică (pentru ionif):

As vrea doar doua piercinguri in ureche, nimic mai mult :p
caut un loc unde se lucreaza curat si cu experienta

| Mylifeispink a răspuns:

In ureche la salon? straight face iti poti da acasa direct cu cercelu`.

| LifeEndsWithADream explică (pentru Mylifeispink):

Doamne.in primul rand nu as avea curajul sa fac asa ceva, chiar daca este 'doar' in ureche, iar in al doilea rand nici nu stiu exact locul unde se face, (as vrea in partea de sus, in helix) sau cum sa il intretin dupa gaurire sa nu se infecteze.eu am cerut doar sfarturi in legatura cu salonul, nu si alte pareri. este decizia mea...