| Anomim2025 a întrebat:

Care sunt avantajele și dezavantajele între un parfum arabesc și unul de brand?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Bianca1203 a răspuns:

Avantajele nu sunt prea multe...
Un prim avantaj ar fi că parfumurile de firma sunt făcute cu ingrediente naturale și arome foarte tari pe simțul fiecărei persoane
Un prim dezavantaj ar fi, că sunt și parfumuri de firma care "put " și sunt scumpe degeaba
Între un parfum arabesc și un parfum de brand eu as alege brandul e mult mai bun și mult mai frumos mirositor, cel arabesc este creat anumea pentru arabi, iar ei au un anume miros, și toate parfumurile lor se aseamănă între ele Părerea mea, sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

TOATE CHimicalele sunt cancerigene asa ca da un ban nu fi zgaricit si cumpara un parfum suta la suta natural garntat