| LauraG3 a întrebat:

Care sunt cele mai bune parfumuri de la Avon?

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De la Avon cel mai mult îmi place Today Tomorrow (persistă şi mirosul) şi Pur Blanca (cel alb, nu ştiu dacă mai e acum la Avon), apoi mai îmi place Little Black Dress, Incandessence, Far Away

| IsabelaIssa a răspuns:

Pur Blanca, Percive pentru ea si el, Blue pentru el. Nu stiu daca astea sunt cele mai bune, astea imi plac mie.

| SyMy24 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult : Premiere Lux, Sensuelle si Little Black Dress

| DoriKat a răspuns:

Today, Percive, Spotlight, Christian Lacroix, Incandessence, Little Black si Red Dress

| Lisa01 a răspuns:

Pentru mine o sa ramana Today cel mai tare parfum pe care ei l-au scos.Incearca-l pentru ca merita.Bafta

| Roxy_9262 a răspuns:

Little gold dress, Little white dress, Little black dress, Incandessence

| deea2o12 a răspuns:

Depinde si de gusturi
daca preferi ceva mai fresh iti recomand(pentru EA):
Outspoken By Fergie;
Cristian Lacroix;
Premier Luxe;
Spotight;
iar mai dulci
Viva By Fergie;
Herve Lenger Feme;
si toata gama Today Tomorrow Always Forever Amour;
Avon Femme (apare in campania 3);
iar pentru EL recomand
Avon Exploration;
Herve Lenger;
si Tomorrow...
si ceva mai ieftine dar bune :
Pour Blanca;
Little Red/Whitee/black/Gold Dress;
Sensuelle;
Incandessence;
Pasion Dance;
iar pentru EL :
Elite Gentleman;
Centre Action;
Just Play;
Just Move;
Sper ca te-am ajutat, daca mai trei sa afli ceva despre AVON contacteaza-ma, sunt lider avon, te pot ajuta cu orice.
O zi buna!