| AndreeaPisi12 a întrebat:

Care sunt celebrate mai eficiente masti pentru cosuri care merg 80%?
Sa nu faca niciun rau tenului!
Sapunul cu arbore de ceai de la Thursday Plantation este bun?
Dati-mi raspunsuri urgent!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ca masti cele pe baza de argila sunt bune. Ia de la farmacie pentru ca sunt mai naturiste.
In timpul sapatamnii spala-te seara si eventual si dimineata pe fata cu Lara iar apoi hidrateaza-ti tenul cu o crema de la Elmiplant sau Gerovital.

| malvinacroft a răspuns:

Eu stiu doua care sunt extrem de eficiente: Crema antiacneica Vivanatura si Acneogel de la Hofigal. Le gasesti la plafar.