| Xonia19 a întrebat:

Ajutor..Am cosuri pe fata si roseata. vreau sa imi iau un gel medicinal, crema hidraatanta si sapunul de la thursday plantation 100% arbore de ceai. ce ziceti? ma pot ajuta sa scap de roseata si cosuri. dau funda big grin :*

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai probleme mari eu iti recomand sa mergi la dermatolog sa-ti prescrie ceva.
Totodata, cosurile pot aparea din alimentatie proasta, lipsa hidratarii prin consumarea cantitatii necesare de lichide, lipsa unei demachieri corespunzatoare seara chiar daca nu te machiezi.

| kiri11 a răspuns:

Incearca sa citesti cate ceva despre produsul Manuka Extra, cred ca te poate ajuta in problemele tale.

| Moonset a răspuns:

O sa te ajute! Clar... Dar, nu uita sa incerci si tratamente naturiste inainte sa dai bani pe toate chestiile astea. Uite un site care te poate ajuta : http://www.remediu.ro/......0581a.html

| costy20br a răspuns:

Esti la varsta in care corpul are transformari mari nu te agita pentru cateva cosuri ca trec singure de la sine.

| Gabi4202io a răspuns:

Hei, cosurile si roseata poate fi vindecate. Daca iti iei cosmetice si nu stiu ce o sa ti se faca si mia rau. Ce-l mai bine este sa te duci cu mama ta la doctor si sa-i spui si sa nu-ti faci de capul tau ca s-ar putea sa-ti-se faca si mai rau. Trebuie sa o rogi pe mama ta sa te duci la doctor si totul se va rezolva cu un tratament ce ti-l da el. O zi buna iti doresc si toate bune. Funda?