| CiocolataCalda a întrebat:

Care sunt dezavantajele monatului extensiilor pentru par? Funda happy

3 răspunsuri:
| Alexandra58 a răspuns:

Pamatusa mea si le-a dat de curand jos si acolo unde ai lipici ti se va face un guguloi mare si os a il descurci la primavara rolling on the floor). In fine ideea este ca unde ti-ai pus lipici ti se va incurca si o sa il poti sa il scoti rupandu-ti foarte mult din par!

| Dennisa16 a răspuns:

In special daca apelezi la ele pentru o perioada indelungata, riscul este de rarire a parului si, in foarte rare situatii, chiar de pierdere masiva a acestuia.

| Violeta_Negoita_1992 a răspuns:

Mai bine lasa.ti parul natural k e cel mai frumos