| Al3xysS a întrebat:

Sunteti Pro sau Contra extensiilor? De ce?

Răspuns Câştigător
| CopilulEmo a răspuns:

Buna!
Sunt contra extensiilor deoarece, extensiile poate dauna parului, nu sunt bune, nu se tin bine in par, si oricand vor putea sa-ti cada si sa-ti strice ziua.
Sper ca te-am ajutat!
Eu am patit, crede-ma!

11 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hello!
Sunt intre cele 2 tabere.As putea fi PRO pentru ca imi place aspectul lor si as fi CONTRA pentru ca nu stiu din ce tip de par sunt facute extensiile(par gras, etc!).
De cele din par artificial nici nu mai vorbesc pentru ca sunt oribile, false si sunt purtate decat de fetite mici care le cumpara de la chioscul de la colt cu 5 lei.

| francesca89 a răspuns:

Eu n-am de ce sa fiu contra, nu distruge parul, nu e asa de scump si poate face minuni imaginii tale

| TheLastDancer15 a răspuns:

Sunt Pro! Nu vad vreun motiv pentru a fi Contra!
Mie mi se par foarte bune... iti fac parul cum vrei tu, ce culoare vrei si in ce mod doresti... nu vad de ce as fi impotriva lor happy

| Battery a răspuns:

Pro atata timp cat nu ai parul des si arati de parca ai avea 2 fire de par pe cap. In alte circumstante, de ce ti-ai pune extensii doar pentru a avea par lung? Sunt fel si fel de frizuri frumoase care te pot avantaja, plus de asta, putine isi permit sa isi cumpere extensii 100% naturale iar acelea costa foarte foarte mult. Sa nu va bucurati daca cineva va zice ca are extensii naturale la 4 milioane, caci cu siguranta nu sunt 100% naturale. Adoptati un look natural fetelor, ce atatea artificii!?

| MâţaD a răspuns:

Sunt pro,celor cu clip-on.M-am gandit sa imi iau si eu, deoarece am parul rar, firul subtire...insa am renuntat.Dar inca[,] cred ca e o idee buna.

| onutza98 a răspuns:

Sunt complet pro pentru ca asa poti arata si bine si nici nu iti distrugi parul e super ok daca vrei sa iti pui extensii fa-o cu multa incredere e cel mai bun mod mai ales daca eti tanara pentru ca noi tinerele daca ne vopsim parul de mici e aiurea mai tarziu... succes o alegerea foarte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra, extensiile duc la deteriorarea firului de par = caderea parului.

| Destinee a răspuns:

Pro ---ofera o imagine dragutahappy

| Alex3 a răspuns:

Sunt baiat, si sunt PRO happy. dar daca il ai natural. ahh t iubesc d 10 ori mai mult happy

| PaulaJy a răspuns:

Contra.strica parul

| maria_9179 a răspuns:

Pai eu sunt contra pentru ca din cate stiu eu detelioreaza parul.si decat sa ramai fara par deloc mai bine astepti sa iti creasca.sau faci u niste tratam, ente pentru a creste mai repede.gasesti la farmacie :-);-)