| RAY a întrebat:

Care sunt mai fani?
http://imgur.com/LxKOvrh
vs
http://imgur.com/0CDgCiS

12 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Primii

| SG1995 a răspuns:

Prima imagine, nu vreau să par sexist, dar a doua mi se pare foarte feminină.

| anamariarot a răspuns:

Eu aș alege a doua pereche. Poți scoate o ținută din anonimat cu ei laughing

| RAY explică (pentru anamariarot):

Nu iasa prea in evidenta anamaria?

| anamariarot a răspuns (pentru RAY):

Măi, depinde de gusturile tale și de cum te simți tu purtându-i. Dacă te simți incomod, alege-i pe ceilalți. Eu ți-am spus din perspectiva mea

| BlackRose03 a răspuns:

Perechea nr 1 are un maro inchis si fad, nu-mi place.
Perechea nr 2 are culorile prea tipatoare, nu-mi place.
Hmm...deci da.Nicio pereche. tongue
Totusi, parca imi place cu o idee mai mult perechea nr 2.
Nu ma intelege gresit, am urat mereu culoarea maro si culorile prea tipatoare.

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Nici mie numi culoarea maro mai e pe albastru si rosu

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

Tie care iti plac?

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Linkul doi, dar prea iasa in evidenta nu sunt genul extrovertit

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

"Nu sunt genul extrovertit".
Nu vad legatura, e doar o pereche de adidasi.
Trebuie doar sa-ti placa, nu ies asa mult in evidenta precum crezi.Am vazut si adidasi cu pietricele care straluceau si ii puteai vedea de la un km distanta, deci nu-ti fa griji.
Si chiar daca ar fi, nu cred ca cei din jurul tau se vor uita la adidasi.

| SSS a răspuns:

A 2 a, you have to be odd to be number one.

| diapopa a răspuns:

Hei happy
depinde foarte mult de felul tau de a fi, daca iti place sa iesi in evidenta sau nu, depinde si de ce haine mai ai tu.
alege-i pe cei care crezi tu ca te descriu cel mai bine
baftawinking