| qq30xx a întrebat:

Care sunt parfumurile pentru femei cu mirosul cel mai puternic?
Vreau sa fac un cadou pentru cineva și ii plac parfumurile cu mirosul cel mai tare ce lasă urma și atrage atenția.

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

Depinde si de varsta acum. In general femeile care se dau cu Chanel atrag atentia des. Apoi cele dulci,gurmande. Thierry Muglers, Lancome, Guerlain sunt destul de peristente. Bine ar fi sa te duci la o parfurmerie cum ar fi Douglas. Ii spui tipei de acolo ce cauti, iti recomanda ceva in functie de bugetul tau, testezi si iti impacheteaza cadoul.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mujdeiul de usturoi.

| Baschetbalistu_Andrei_1996 a răspuns:

Scandal. Clar, e cel mai atragator, excitant, puternic, cuceritor parfum al femeilor din toate timpurile. Pe mine efectiv ma cucereste acel parfum. happy Cand trece o fata cu acel parfum nu mai dupa ea ramai cu privirea, crede-ma, am patit o de fiecare data.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Baschetbalistu_Andrei_1996):

Costă mult acel parfum si nu toate i si permit, doar daca au un sponsor generos, altfel pofta in cui.

| Baschetbalistu_Andrei_1996 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

El m-a intrebat care e parfumul cel mai atragator...eu am raspuns laughing).