| xGwenX a întrebat:

Care sunt tincturile antimatreata, pentru intarirea parului, pentru stalucirea lui si pentru cresterea mai rapida a lui!?
funda **

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adina77 a răspuns:

Nu stiu de tincturi, insa stiu despre clatirea cu apa in care-ai pus otet sau zeama de lamaie.
Dupa spalarea cu sampon.

| byaanca a răspuns:

Pai pentru inlaturarea matretii poti folosi otet, adica, dupa ce te vei spala normal, te vei clati bine, il lasi 2 minute sa se inlature apa putin, iar apoi aplici un pumn de otet in par, nu v-a mirosi doar pe moment.Pentru intarirea parului si pentru stralucire, dar si pentru indreptare poti folosi Placenta. Pentru crestere poti folosi vitamine, si balsam, dar fi atent(a), daca iti schimbi des samponul, balsamul, de par, mantreata se va inmulti! Bafta!