Răspuns utilizator avertizat
| kitishor a răspuns:

Daca ai vrea sa le cumperi, iti sugerez sa mergi cu mainile deschise pe prima varianta.
Este de calitate, chiar daca este mai ieftina. happy
Parerea mea despre cea de-a doua ...hm..se vede ca nu are pigment. happy

| Rockăr a răspuns:

Prima,pe prima o am si eu exact de aici este foarte foarte buna si clar de calitate:***

| Patrisia14 a răspuns:

Prima ...Findca are mai multa culoare si se vede ca este de calitate :*

| CrInA222 a răspuns:

Eu ti-as sugera a 2 varianta! ..pt ca are mai multe culori si tin mai mult! fundapuppy dog eyes?

| Ooarecare a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda prostiile alea. ia-ti mai bine de la sleek, alea sunt farduri de calitate, astea la duzina lsa de dorit.