| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.produse-profesionale.com/9-trusa-machiaj-120- culori

ce parere aveti de aceste produse?

5 răspunsuri:
| isauranick a răspuns:

Buna! eu zic k sunt ok acum depinde de ingrediente foarte multwinking oricum nu sunt scumpehappy ceva de genu (referitor la trusa de la 70 de lei) am vazut la o prietena si sunt foarte ok si rezistahappy sper ca te-am putut ajutahappy

| my23ro a răspuns:

Paletele sunt foarte bune. Culorile nu sunt extraordinar de pigmentate dar fardurile tin foarte bine pe ochi daca le aplici corect. Eu am 2 truse de la ei, dar cumparate din America. Pensulele sunt si ele ok. La inceput le cade mult par dar dupa prima spalare nu mai cade deloc...

| BruneTTe a răspuns (pentru my23ro):

Dupa ce cade cantitatea aia mare de par din pensule, mai ramane ceva? Adica merita sa le cumpar sau mai bine ma abtin? Si eu sunt tentata sa imi comand o paleta de la ei si un set de pensule, de aceea intreb. Mersi!

| my23ro a răspuns (pentru BruneTTe):

Poate am exagerat eu putin. Nu e o cantitate mare mare de par, dar cade destul cat sa te enerveze. Sigur ca mai ramane. Si asa cum am mai scris dupa prima spalare sunt ok si numai cade deloc. Eu sunt multumita de pensule, mai ales de cele subtiri care sunt si foarte importante in make-up. Daca iti comanzi sa ne scrii si noua pe urma ce parere ai. Cand mi-am cumparat eu din America inca nu erau de vanzare in Romania si oricum preturile difera. Cred ca la fiecare produs am economisit cel putin 10 dolari si trimisul a fost gratis. Sper ca ti-am fost de folos...

| rAlexandra a răspuns:

Buna,
Am cumparat si eu de la ei o trusa in valoare de 70 lei.

Ce pot sa zic..este o trusa de cea mai proasta calitate made in china...

Nu recomand sa cumparati de la acestia.