| Kuzco a întrebat:

Care vi se pare mai bun si de ce?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

Sau
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:28, s:0&tx=109&ty=79

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Cel de la Giordani e foarte bun happy. Il recomand pentru ca acopera roseata si imperfectiunile.
papa :*

| BonneLess a răspuns:

Mia bine alegi GiordaniGold are si sora mea pe bej si pe fata nu este ca in cutie si cand alegi culoarea trebuie sa fii foarte atenta! kiss

| DeutzZa96 a răspuns:

Pai BUNA eu ti-as sugera sa nu folosesti in nici un caz de la oriflame avon etc... ia-ti de la vichy sai sephora daca nu de la un magazin obisnuit mie ambele mi-au facut o acneee... de toata frumusetea parerea mea dar eu cred ca esti destul de frumoasa si fara fond de ten parerea mea. fundita?

| emi_8585 a răspuns:

Depinde de ce ai tu nevoie primul este pentru persoane de peste 30 de ani, al doilea pentru orice varsta, mie al doilea mi-a facut bubite si nu am tenul sensibil. daca vrei un fond de ten bun ia-ti vichy aera teneit pure da e vreo 80 de lei, daca vrei cv mai ieftin ia-ti de la oriflame giordani gold cu minerale(are acoperire mica spre medie).te rog raspunde-mi si mie la ultima intrebare:*

| Frunziix3 a răspuns:

Mie primul mi se pare mai bun...parerea mea.