| PufyRea a întrebat:

Care ziceti voi ca este cel mai bun parfum de la Avon? Care sa miroase frumos si sa si persiste?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,little black dress,, eu zic ca cel mai bun momentat

| BombonicaXD a răspuns:

Pur blanca,Percieve Dew,Incandessence,Eternal magic,Rare Diamonds, Little Black Dress, Slip Into..., Infinite Moment imi plac foarte mult, dar sincer m-am indragostit iremediabl de Celebre...Are o aroma divina, fructata si in acelasi timp florala, nu stiu cum sa o descriu, si persista cam 4-5 ore.Bafta!

| lavinia1994 a răspuns:

Today tommorow always folosesc parfumul asta de 3 ani happy

| Xtadelo a răspuns:

Little Red Dress & Incadessence

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
LITTLE BLACK DRESS
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/parfum-little-black-dress-pi-2061.html
Miroase bine si persista.Se merita banii pentru el!
Te pup!

| silvipisicutza a răspuns:

Infinite moment si Pur blanca. Iar barbatesti Percieve (for men, evident) si Black Suede touch. fundita?

| Zettt a răspuns:

Herve Leger E destul de fin si imi place mirosul lui elegant

| izabbel a răspuns:

Rare Pearls. Este cel mai bun, si persista.