| Ionel221 a întrebat:

Cat ar costa niste lentile colorate, gen albastru, rosu, care dureaza mult timp? big grin

Răspuns Câştigător
| nicols a răspuns:

Buna, Lentilelle colorate costa in jur de 90 lei ( percehea ). Ma refer aici la lentilele bune, de calitate, de la Ciba Vision (FreshLook) si Bausch and Lomb (Soflens). Mai multe modele gasesti aici http://medlens.ro/17-lentile-colorate

1 răspuns:
| Roki_2754 a răspuns:

Pai depinde de unde vrei sa le cumperi. De calitate cat de cat buna in jur de 70 de lei. Eu atat am dat pe ale mele si am fost foarte multumita.