| Pitigoi100 a întrebat:

Cât ar trebui să ia la un salon de vopsit, un decolorat și un vopsit +spălat etc?
P. S.

Răspuns Câştigător
| Andreea930 a răspuns:

După părerea mea cam 150 sau mai puțin.

| Emazio a răspuns (pentru Andreea930):

Daca vrei sa iti iasa un curcubeu sau sa iti cada parul si dupa sa te intrebi de ce, ori sa isi dea cineva mana pe capul tau atunci da...

| Andreea930 a răspuns (pentru Emazio):

Mda. Dacă sunt de calitate merită, dar eu nu m-am vopsit niciodată și nici nu aș vrea!

12 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Prețul e in funcție de manopera și de câte tuburi de vopsea ai nevoie, deci dacă ai parul foarte lung pot sa între și 3-4 tuburi și atunci ajungi sa platesti și 1000 lei dacă e un salam mai scump. Așa ca spune ce lungime și cât de des e parul tău.

| Pitigoi100 explică (pentru Bondarel99):

Pana la umeri, și părul meu e rar nu-i des

| Pitigoi100 explică (pentru Bondarel99):

Și vreau doar la vârfuri sa ma de colorez și vopsesc

| Catrice a răspuns:

200-250 lei

| xunshu a răspuns:

In jur de 300 de lei. Depinde si de salon, evident. Poate sa coste si mai mult si mai putin. Dar minimul ar fi de 250

| kakolukia a răspuns:

Eu aveam parul pana la umeri si am dat pe decolorat de la saten inchis la blond deschis cu vopsit blond deschis+spalat etc 400 de lei, in Bucuresti. Dar a folosit si olaplex si de aceea cred ca a fost mai scump

| Katy20p a răspuns:

Buna, mie mi-a luat 450 de lei. Depinde si de unde esti

| Andreea930 a răspuns (pentru Katy20p):

Prea mult, eu n-aș fi plătit atât!

| Katy20p a răspuns (pentru Andreea930):

A meritat.

| Pitigoi100 explică (pentru Katy20p):

Sunt din Vidra