| ForbiddenLove a întrebat:

Cat costa aproximativ sa te pensezi la un salon?

Răspuns Câştigător
| iulia276 a răspuns:

Buna:* pai un pensat costa intre 8 si 15lei, depinde de salon

23 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Aprox. 50-60 de leithinking

| Daria a răspuns:

Sorry ma gandeam 5 -6 lei si am scris 50-60
laughing
deci aprox. 5-6 leibatting eyelashes

| Nimic special a răspuns:

Mai mult de 10 lei nu`i.winking

| iuli a răspuns:

Depinde in ce oras. In Bucuresti de exemplu la un salon(nu de fite) eu dau 7 lei.

| ZeYa a răspuns:

Intre 8 si 12 lei.

| iulia276 a răspuns:

Pai costa intre 8si 15lei, depinde de salon

| iulia276 a răspuns:

Astazi m-am pensat. m-a costat 10 leibig grin

| TąNyą a răspuns:

8-10 lei

| madalinaaa89 a răspuns:

Depinde.eu dau 10 lei, dar daca te duci la unul de pe dorobanti, probabil vei da 50laughing

| klary a răspuns:

Mai bine cauti pe net un salon bun. Daca dai pe un pensat doar 5 lei mare minute sa nu-ti strice forma... asa ca mai bine te aranjezi tu singurica

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Depinde de salon și unde te pensezi.

| fame a răspuns:

Pai aprox 6 leiwinking

| dannys a răspuns:

Acuma depinde de la salon la salon unde merge sora mea da 5 lei.

| gaby600 a răspuns:

8-10 lei

| Chowder a răspuns:

Mai putin de 10 lei vreo 6-7 tongue

| MyLittlePinkyEyes a răspuns:

Pai depinde de salonlaughingdaca vrei la un salon cu fite 50-10 lei... daca e la un salon normal cum a spus si george 5-10 leihappyDepinde si de oras, acum cauta mai bine un salon in care sa ai increderewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub 50 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 lei pensatu sh 10 lei pentru formawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost acum 5 minute si mi-a luat musteata si costa 50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah proasta de mai zusss nu vede ca e vorba despre pensaat nu despre musteata laughing))))))))))
e stupidddd si nefolositor comentariul ei... ahh si putin amuzantt laughing)))))) voi ce credeti? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhei sa stii ca chiar e stupida fata aia... e chiar in afara subiecthului... ea nu vede ca e vorba de pensat nu de musteatalaughingrolling on the floor

| A_7153 a răspuns:

7 lei; p

| george_3138 a răspuns:

Intre 5 si 10 lei! nu e mult!