| Iasyxd a întrebat:

Cat costa sa imi decolorez 4 suvite la salon?

Răspuns Câştigător
| GOLD99 a răspuns:

Poti sa le decolorezi si acasa foarte usor si nu trebuie sa cumperi nimic, daca ai ceai de musetel fal foarte concentrat si apoi aplical pe parul unde vrei sa iti faci suvitele daca este concentrat ceaiul s-ar putea sa se vada efectul in cateva zile daca continui sa te dai zilnic cu el, depinde ce nuanta de culoare vrei sa fie parul tau, atentie asta merge la parul natural nevopsit

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat de scump lucra salonul respectiv dar 4 suvite nu ar trebui sa te coste mai nimic

| JustRoxanne a răspuns:

Cel mai simplu, le poti decolora acasa cu ceai de musetel.

| BeStMaN a răspuns:

10000000000000000000000lei

| ჯpLaNe a răspuns:

De unde sa stim noi?
Du-te la salon si intreaba

| Railly a răspuns:

Depinde la ce salon te duci.Cel mai mic preț ar fi in jur de 50 lei, iar cel mai mare pana in 170 lei.

| xXveronikXx a răspuns:

Pai depinde la ce salon te duci... du-te si intereseaza-te...sad

| Atat_TeuTza_Sy_1995 a răspuns:

Depinde la ce salon te duci. Si ti le poti face si singura acasa numai ca trebuie sa ai pudra speciala.