| mrox91 a întrebat:

Cat costa un bronzat la solar (in bucuresti)?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pretul difera in functie de salon si de tipul de aparat, pe care o sa-l alegi. In general pretul este in jur de 1-3 RON minutul.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@mrox91, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Xtina_8376 a răspuns:

Depinde de salon 1 Ron/minutu, 1. 5 Ron/minutu sau chiar mai mult dar majoritatea au preturile astea...restu peste 1. 5 Ron sunt alea din dorobanti, pipera sau mai stiu eu...saloanele de fitawinking si maxim poti sta 15 min ca dup'aia te arzi tongue

| luvme a răspuns:

Cam 3 lei pe min.smug

| AndreiXdeyu a răspuns:

Eu stiu ca costa 35 lei asa mi-a zis varameahappycred daca nu aa mai crescut pretu