| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un piercing în nas pe nara în idm basarab? Prețul inclusiv cu pierce-ul medicinal de acolo.
Si de unde pot cumpara un pierce normal de aur in Bucuresti?

4 răspunsuri:
| RealKing01 a răspuns:

Pai doar panaramele alea mari și prostituatele își pun piercing. Nu-ți recomand, ai grijă de viața ta și evită prostiile astea.

| Daniela1111 a răspuns (pentru RealKing01):

Nu văd de unde până unde faci asemanarea asta.ce legatura ar avea piercing-ul din nas cu o panarama?‍♀️

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te mutila aiurea cu asemenea prostii, cu ce te ar ajuta sa i ti pui porcaria aia in nas? Sa te infectezi sa nu poti dormii noaptea de dureri asta cauti?

| BlindMirror a răspuns:

Te-ai gândit, măcar o dată în toată viața ta lipsită de sens, că informațiile bune sunt cele obținute direct de la sursă?