| GoddesWilma a întrebat:

Cat de frumos poate fi un om >urat?:...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sufletul este frumuseţea omului!
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Depinde cat de furmos il vad ceilaltzi happy

| alexandra_8659 a răspuns:

Pe cat de frumos are sufletul pe atat de frumos este. Nu zic ca nu conteaza aspectul exterior, dar daca in interiorul tau nu te simti bine, nu emani energie pozitiva, nu te vezi intr-un mod optimist, pur si simplu...nu esti frumoasa. "Ochii sunt oglinda sufletului, spune un proverb". Daca cea mai mare parte a frumusetii consta in ochi.trage singura concluziile. happy

| mihaibrasov a răspuns:

Cam cat bulinele de pe fundul de la poza ta.

| basexcu a răspuns:

La fel de urat cum poate fi un om frumoswinking!

| thegreatgatsby a răspuns:

Foarte.

| Selena54 a răspuns:

NU stiu cat de frumos poate fii un om urat. ii cam ciudata intrebarea ta laughing dar cu siguranta orice om oricat de urat ti s-ar parea are ceva frumos :ochi, nas, maini ceva tot are fiecare om frumos big grin

| problematic a răspuns:

Frumusetea nu intotdeauna se concretizeaza in aspectul fizic.

| problematic a răspuns:

Frumusetea nu intotdeauna se concretizeaza in aspectul fizic.

| DanielOvO a răspuns:

Depinde de suflet