| ShutUp01 a întrebat:

Cat ma costa sa-mi fac sprancenele la cosmetica?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde de oraş şi salon.
Şi de asemenea depinde dacă vrei numai pensat sau vrei şi vopsit.
Eu dau 30 de lei pensat şi vopsit.
Te sfătuiesc să întrebi amicele unde se duc ele de obicei să îţi recomande un salon bun.

Toate cele bune!

| Clorox a răspuns:

10-15 lei, plus inca 10 lei pentru vopsit! Acum difera si de salon!

| simina96 a răspuns:

Eu pentru pensat si vopsit dau 28 de lei.

| Goddess23 a răspuns:

Costurile difera si de salon, unul modern si cu cosmeticiene profesioniste e putin mai scump cu 3-4 lei fata de un salon obisnuit dar e mai recomandat ca sa iti iasa perfect sprancenele. Si o sa ai nevoie si de mai multe vizite pentru intretinere daca nu te descurci singura sa te iei dupa conturul facut de cosmeticiana.