| cry99 a întrebat:

Cat trebuie sa masoare bustul unei fete de 13 ani.

va rog frumos nu puneti raspunsuri in bataie de joc ca asa va pot lua si eu!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Indiferent ca e mic sau mare bustul, nu e nicio problema. Suntem diferite si unice in felul nostru. Bafta!

| cry99 explică (pentru Elvina):

In regula asta o stiam, dar cat ar trebui sa masoare in mod normal?

| Elvina a răspuns (pentru cry99):

Nu exista o regula. Daca fata e grasa are bustul mai mare, daca e mai slaba il are mai mic. Indiferent cat ai atat este bine. Ai 13 ani. Mai ai timp sa cresti.