| iwannabeperfect a întrebat:

Cat trebuie sa tin zynerit pe fata dupa ce m-am dat cu el?

funda**

4 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Il aplici inainte sa te culci si stai cu el toata noaptea, apoi dimineata il speli. Un mic sfat. Nu il folosi mai mult de 5 saptamani sau cat scrie in prospect sau o sa te alegi o frumusete de ten foarte deshidratat.

| Kasia a răspuns:

O noapte.

| July739 a răspuns:

Trebuie sa ti-l tii pe fata pana seara dupa ce te dai din nou. Stiu ca se vede oribil pe fata dupa ce te dai cu el, dar ai putea sa te dai cu fond de ten si ti-ar straluci fata chiar atat de tarebig grin. Funditapuppy dog eyes?

| XxAndreea a răspuns:

Heeii..Salut..eu una ma dau seara cu el..inainte de culcare cu vreo 10-20 de minute..si raman cu el pana dimineata cand ma scol si ma spal pe fata:*:*. sper ca te-am ajutat:*:*